Munkatársak

Igazgatás

Juhász Zoltán (igazgató) 66/530-208 juhasz.zoltan(kukac)bmk.hu
Kertész Zoltán (igazgatóhelyettes) 66/530-209 kertesz.zoltan(kukac)bmk.hu

Titkárság

Korpa Valéria 66/530-201
Fax: 66/530-203
titkarsag(kukac)bmk.hu

Kölcsönzőtér

Kóti Hajnalka (részlegvezető) 66/530-211 koti.hajnalka(kukac)bmk.hu
Ancsin Nóra 66/530-211 ancsin.nora(kukac)bmk.hu
Csicsely Ildikó 66/530-211 csicsely.ildiko(kukac)bmk.hu
Földesi Csenge 66/530-211 foldesi.csenge(kukac)bmk.hu

Kölcsönzőpult

Bányai Marianna (részlegvezető) 66/530-216 banyai.marianna(kukac)bmk.hu
Deli-Lantos Lili 66/530-216 deli.lantos.lili(kukac)bmk.hu
Dézsi-Bereczki Beatrix 66/530-216 dezsi.bereczki.beatrix(kukac)bmk.hu
Schimplné Vozár Mária 66/530-216 vozar.maria(kukac)bmk.hu
Szalai Edit 66/530-216 szalai.edit(kukac)bmk.hu

Olvasóterem

Krisán Rita (részlegvezető) 66/530-202 krisan.rita(kukac)bmk.hu
Kiss Elisabeth 66/530-202 kiss.elisabeth(kukac)bmk.hu
Palkovics Brigitta 66/530-202 palkovics.brigitta(kukac)bmk.hu
Tóth Katalin 66/530-202 toth.katalin(kukac)bmk.hu

Állománygyarapítás és feldolgozás

Benkóné Tóth Edit (részlegvezető) 66/530-200 benkone.toth.edit(kukac)bmk.hu
Benyó Barbara 66/530-200 benyo.barbara(kukac)bmk.hu
Benyó Boglárka 66/530-200 benyo.boglarka(kukac)bmk.hu
Lipták-Pikó Ágnes 66/530-200 liptak.agnes(kukac)bmk.hu
Szabó Gyöngyi 66/530-200 szabo.gyongyi(kukac)bmk.hu

Europe Direct iroda

Szarka Judit 66/530-215 szarka.judit(kukac)bmk.hu

Gyermekkönyvtár

Kiss Ildikó (részlegvezető) 66/530-212 kiss.ildiko(kukac)bmk.hu
Laurinyeczné Révész Mariann 66/530-212 revesz.mariann(kukac)bmk.hu

Informatika

Baukó János 66/530-200 bauko.janos(kukac)bmk.hu
Nagy Levente 66/530-200 nagy.levente(kukac)bmk.hu

Területi ellátás, fiókkönyvtárak

Lukoviczki Anna (részlegvezető) 66/530-200 anna.lukoviczki(kukac)bmk.hu
Drimba Péter Jánosné (Lencsési Könyvtár) 66/631-675 lencsesi(kukac)bmk.hu
Rácz Tünde Klaudia (Lencsési Könyvtár) 66/631-675 lencsesi(kukac)bmk.hu
Spisjákné Balkus Beáta (Jaminai Könyvtár) 66/647-739 batsanyi(kukac)bmk.hu

Gazdálkodás

Kovács Gabriella (gazdasági vezető) 66/530-200 kovacs.gabriella(kukac)bmk.hu
Csüllögné Tóth Katalin 66/530-200 csullogne.toth.katalin(kukac)bmk.hu
Kokavecz Ildikó 66/530-200 kokavecz.ildiko(kukac)bmk.hu
Vadi Edit 66/530-200 vadiedit(kukac)ellatokozpont.hu

Gondnokság

Pék Tamás (karbantartó) 06-20/402-2183