Részabó Irén: Az idegen mester könyvbemutató

2024. június 7. (péntek) 17:00

Szeretettel meghívjuk 2024. június 7-én, pénteken 17 órakor Részabó Irén pszichológus, író Az idegen mester című könyvének bemutatójára a Békés Megyei Könyvtárba. A helyszínen könyvvásárlási lehetőség biztosított.

A részvétel díjtalan, de érvényes olvasójegyhez vagy regisztrációs jegyhez kötött, melyek könyvtárunk földszinti regisztrációs pultjánál igényelhetők az intézmény nyitvatartási idejében.

RéSzabó Irén tanító, gyógyító és művész egyszerre. Végzettsége szerint klinikai szakpszichológus, szakpszichoterapeuta, vezető tanácsadással foglalkozik.

Az idegen mester a tudatosság a természetesség és az egyszerűség egy tőről fakadó bölcsességével gondolkodni tanít! Sok-sok érzéssel, tisztán, szeretettel, derűvel. A gyógyító ember önismeretét is érintve. A könyvben lévő 14 lélek működését bemutató alaptörvény, tapasztalat és inspiráció egyszerre. A megismerésük irányt mutat a mai összekavarodott világunkban, hogy tudatosan beleszerethessünk a saját életünkbe!