Élet az Északi-sarkkörön – Komlódi Edit úti élménybeszámolója a Jaminai Könyvtárban

2025. február 21. (péntek) 16:30

2025. február 21-én, pénteken 16:30-kor egy különleges előadásra kerül sor, ahol Komlódi Edit osztja meg személyes élményeit az Északi-sarkkörön tett utazásáról. Az egyórás vetítéssel egybekötött élménybeszámoló során a hallgatóság bepillantást nyerhet a sarkvidéki élet mindennapjaiba, a lenyűgöző természeti jelenségekbe.

Az előadó saját tapasztalatai révén mesél az északi-sarkkör varázslatos látványáról, a helyi állatvilágról, valamint az ott élő emberek és kultúrájuk sajátosságairól. A vetítés során lenyűgöző képek és videók segítségével ismerhetjük meg ezt a távoli vidéket.

Helyszín: Jaminai Könyvtár

A részvétel díjtalan, minden érdelődőt szeretettel várunk!

A rendezvényen kép- és hangfelvétel készül. Részvételével hozzájárul, hogy a felvételeken szerepeljen, melyek megjelenhetnek a Békés Megyei Könyvtár honlapján, közösségi oldalain, kiadványaiban, valamint további felületeken.