A kalap alatt – Petri L. Lackás zenés, beszélgetős közönségtalálkozója

2023. október 4. (szerda) 18:00

A kalap alatt – zenés, beszélgetős közönségtalálkozó Petri L. Lackással. Beszélgetőtársa Kertész Zoltán, a könyvtár igazgatóhelyettese.

A belépés díjtalan, de érvényes olvasójegyhez vagy ingyenes regisztrációs jegyhez kötött, melyek a földszinti regisztrációs pultnál készíthetők az intézmény nyitvatartási idejében. A programváltozás jogát fenntartjuk.

Petri L. Lackás grafikus, fotós, zenész a gyermekkora óta foglalkozik fotózással. 2020 februárjában a Békés Megyei Könyvtárban nyílt kiállítás a portréfotóiból. A békéscsabai fiatalember virtuális és nyomtatott reklámanyagokat gyártásával, termék- és eseményfotózással is foglalkozott a zenei fellépések, koncertek mellett. Közönségtalálkozóján a fő témák a kiskorától a jelenig tartó időszak, valamint a jövőbeli célok. A közönség bevonásával közös dalírásra és 3-4 dalos akusztikus élő kiskoncertre vár minden érdeklődőt a Békés Megyei Könyvtárba!