Legyél a Békés Megyei Könyvtár munkatársa!

Könyvtárunk informatikus könyvtáros felsőfokú végzettséggel rendelkező munkatársat keres.

Érdekel az irodalom, a kultúra, a helytörténet? Szívesen foglalkozol gyerekekkel és felnőttekkel egyaránt? Tűröd a monotonitást és nem ijedsz meg a kihívást jelentő kreatív feladatoktól?

Amennyiben magadra ismertél és felkeltette érdeklődésed a lehetőség, jelentkezz könyvtárosnak a Békés Megyei Könyvtárba!
A munkakörbe tartozó főbb feladatok: tájékoztatás, kölcsönzés, olvasói kérések teljesítése, állománygondozás, adminisztratív feladatok, sajtófigyelés, foglalkozások megtartása, rendezvényszervezés.

Illetmény és juttatások: megállapodás szerint.

Pályázati feltételek: felsőfokú végzettség, szakképzettség; magyar állampolgárság, cselekvőképesség; felhasználói szintű informatikai jártasság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: informatikus könyvtáros végzettség, könyvtárban szerzett szakmai tapasztalat, projektvezetési tapasztalat, jó kommunikációs készség, kreativitás.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok,
  • motivációs levél (szakmai elképzelések, tervek),
  • nyilatkozat, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.

A pályázatokat
  • postai úton vagy személyesen a Békés Megyei Könyvtár (5600 Békéscsaba, Kiss Ernő u. 3.) címére, vagy
  • elektronikusan az allas (kukac) bmk.hu e-mail-címre várjuk.
A pályázat benyújtásának határideje: 2023. 12. 06.