Szombat: 14.00–19.00

Szombat: 14.00–18.00

Tájékoztató elektronikus megfigyelőrendszerről

Újdonság: SzóTudásTár adatbázis

A SzóTudásTár a leggazdagabb tartalmú, hiánypótló, interneten elérhető egynyelvű magyar szótár, mely a magyar szavakról a következő témakörökben ad információkat: etimológia, szinonima, ellentét, régi szavak, kiejtési, összetett szó, értelmező, magyarító, szólás, közmondás, idegen, rövidítés, virág.
A felület letisztult, egyszerű, felhasználóbarát, minden korosztály kényelmesen kezelheti. A SzóTudásTár elérhető bármely internetes kapcsolattal rendelkező eszközön (számítógépen, tableten, okostelefonon).
Az adatbázis a Békés Megyei Könyvtár számítógépein érhető el az alábbi linkre kattintva.