Kedd-péntek: 11.00 – 19.00
Szombat: 14.00 – 19.00

Kedd-péntek:
Hétfő, Szombat: 14.00 – 18.00

Ügyeleti időben elérhető szolgáltatások: napilapok, visszavétel, hosszabbítás, internetezés, számítógép használat:
Hétfő9.00 –14.00
Kedd-péntek: 9.00 –11.00

Szabadfőiskolai kurzusok a könyvtárban

A Sola Scriptura Teológiai Főiskola havi egy alkalommal, szeretettel vár minden érdeklődőt szabadfőiskolai kurzusára, melynek a Békés Megyei Könyvtár ad otthont.
A 2018-as I. félév január 27-én kezdődik, "Hogyan jött létre a Biblia?" címmel. Előadó: Kocsis Péter közgazdász-teológus.

A félév további tematikája:
Február 24. A Biblia ószövetségi irataiban foglalt történelem.<br>
Március 24. A Biblia újszövetségi irataiban foglalt történelem (I.) - Jézus élete
Április 21. A Biblia újszövetségi irataiban foglalt történelem (II.) - Az apostoli kor
Május 26. Az egyháztörténelem vázlata biblikus szempontból
Június 16. Kicsoda Isten?

Lehetőleg minden alkalomra hozzanak magukkal Bibliát.
A helyszínen lehetőség lesz bilbiai és lelki témájú könyvek megvásárlására.

A rendezvény nyomtatható plakátja (PDF) >>