OPTEN Cégtár

Az OPTEN Cégtár szolgáltatásában Ön is megtalálhatja a vállalkozása biztonságos és sikeres működtetéséhez szükséges támogató eszközöket. Az adatbázisban elérhető valamennyi magyarországi cég Cégközlönyben közzétett összes hivatalos cégjegyzéki adata. Az OPTEN – Kapcsolati Háló szolgáltatás könnyen átlátható grafikus formában szolgál a magyar gazdaságban rendkívül hasznos háttér-információval mind a cégösszefonódások kapcsán felszínre került kockázatok átlátásához, mind a személyes cégkapcsolatok révén feltárt cégcsoportokban rejlő értékesítési potenciál kiaknázásához.
A szolgáltatás érvényes olvasójeggyel rendelkezőknek, a könyvtár számítógépeiről érhető el!

A mai gazdasági helyzetben, legyen szó meglévő partnereinkkel való kapcsolattartásról, a leendő ügyfelekkel, beszállítókkal kötendő együttműködés kialakításakor felmerülő kérdésekről vagy problémák kezeléséről, elengedhetetlen azok cégjegyzéki alapadatainak és gazdasági környezetének megismerése. Ki ne szeretné a lehető legrövidebb idő alatt ellenőrizni egy adott cég képviseletére jogosult vezetőjét, székhelyét vagy bankszámlaszámát, hogy ezáltal elkerülje az esetleges későbbi problémákat, akár peres eljárásokat is?