Nemzetiségi totó

A Békés Megyei Könyvtár a Nemzetiségek Napja 2017 rendezvény alkalmából nemzetiségi totó kitöltésére invitálja a játékos kedvű olvasókat. A helyes megfejtők között kisorsolunk egy ajándékutalványt 2500 Ft értékben a békéscsabai Szlovák Étterem felajánlásából, egy szakácskönyvet a Békés Megyei Hírlap felajánlásából és két főre szóló ingyenes belépőjegyet a Gyulai Almásy-kastély és Látogatóközpontba. A nemzetiségi totót december 13-án éjfélig lehet kitölteni, a sorsolás időpontja december 18., hétfő. A nyerteseket e-mailben értesítjük. A megfejtések forrása: Google.
Kellemes időtöltést kívánunk!