Látogatás Jeanne Marie Wenckheim Dickens grófnőnél

A Békés Megyei Könyvtár Könyvjelző olvasóklubja májusi foglalkozásán látogatást tett Jeanne Marie Wenckheim Dickens grófnő dobozi otthonában.

Az olvasóklub tagjai Charles Dickens: Karácsonyi ének kötetének kapcsán januárban, egy beszélgetés során már találkoztak a grófnővel, aki meghívta a lelkes kis csapatot Dobozra.

A programon résztvevők látogatást tettek a dobozi ligetben, a Wenckheim kápolnában, és egy remek hangulatú beszélgetés során rengeteg érdekességet tudhattak meg a grófnő cseppet sem hétköznapi életéről, a hit és a szeretet erejéről. Az olvasóklub tagjai egy igazán lélekemelő programon vehettek részt, feltöltődve, erőt merítve emberségből a grófnő szeretetteljes személyisége által.

Képgaléria >>>