Szombat: 14.00–19.00

Szombat: 14.00–18.00

Európai filmek a Center Moziban

Legyen a Europe Direct Békéscsaba vendége 1, 2 vagy akár 3 mozijegyre a Center Moziba!
Februártól áprilisig havonta egy-egy európai filmet nézhet meg, amelyek más-más megközelítésből, de mind az európai kultúrával és történelemmel kapcsolatosak.
A filmek és a vetítések időpontjai:
Nagyi projekt - február 26. (kedd)
A legsötétebb óra - március 26. (kedd)
Bazi nagy francia lagzik 2. - április 30. (kedd)
Kezdési időpont: 17:15

A mozijegyek ingyenesek, de előzetes regisztrációhoz kötöttek! Jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével lehet.

A korlátozott számban rendelkezésre álló jegyeket a jelentkezések sorrendjében osztjuk ki. A Békés Megyei Könyvtár kölcsönzőpultában átvehetők az előadás előtti héten szerdától. Egy személy maximum ötöt kérhet.