Azilum - új folyóirat a könyvtárban

Már a Békés Megyei Könyvtárban is olvasható a Somogyi Gábor szerkesztésében megjelenő Azilum lovecrafti magazin, a Magyar H. P. Lovecraft Portál kiadványa. Howard Phillips Lovecraft amerikai szerző a Cthulhu-mítosz megalkotója, aki horror és dark fantasy jellegű írásaival végig bizonytalanságban, borzongásban tartja az olvasókat.

Az Azilum-ban lovecraftiánus stílusról és szubkultúráról szól, ismeretterjesztő és irodalmi cikkekkel, magyarul még meg nem jelent fordításokkal, filmismertetőkkel, interjúkkal.

A legfrissebb számok mostantól elérhetők a könyvtárban!

Azilum magazin (II. évf. 4. szám, 2017. november)