Kedd-péntek: 11.00 – 19.00
Szombat: 14.00 – 19.00

Kedd-péntek:
Hétfő, Szombat: 14.00 – 18.00

Ügyeleti időben elérhető szolgáltatások: napilapok, visszavétel, hosszabbítás, internetezés, számítógép használat:
Hétfő9.00 –14.00
Kedd-péntek: 9.00 –11.00

Azilum - új folyóirat a könyvtárban

Már a Békés Megyei Könyvtárban is olvasható a Somogyi Gábor szerkesztésében megjelenő Azilum lovecrafti magazin, a Magyar H. P. Lovecraft Portál kiadványa. Howard Phillips Lovecraft amerikai szerző a Cthulhu-mítosz megalkotója, aki horror és dark fantasy jellegű írásaival végig bizonytalanságban, borzongásban tartja az olvasókat.

Az Azilum-ban lovecraftiánus stílusról és szubkultúráról szól, ismeretterjesztő és irodalmi cikkekkel, magyarul még meg nem jelent fordításokkal, filmismertetőkkel, interjúkkal.

A legfrissebb számok mostantól elérhetők a könyvtárban!

Azilum magazin (II. évf. 4. szám, 2017. november)