AZ ÉN KÖNYVTÁRAM projekt szakmai napja

2019. május 20-án, hétfőn "Az én könyvtáram" program Békés megyei szakmai bemutatójának, valamint workshopjának adott otthont a Békés Megyei Könyvtár.
A rendezvény célja a köznevelést támogató könyvtári szolgáltatások és mintaprogramok bemutatása volt.

Rakonczás Szilvia, a Békés Megyei Könyvtár igazgatója és Farkas Ferenc szakmai vezető köszöntőjét követően Steigervald Krisztián gerenációkutató, Simon Krisztina, a Mintaprogram-fejlesztési Bizottság tagja, dr. Palkó Lajosné mintaprogramfejlesztő, Óréné Szabó Erzsébet mintaprogram-kipróbáló könyvtáros és Kiss Ildikó mintaprogram-kipróbáló gyermekkönyvtáros tartott előadást.

A rendezvényen készült képek >>