Szombat: 14.00–19.00

Szombat: 14.00–18.00

A jövő könyvtára – Munkatársaink előadásával

A Békés Megyei Könyvtár munkatársai Kollabor és Digilabor – a Békés Megyei Könyvtár újdonságai címmel tartottak előadást A jövő könyvtára szakmai konferencián Székelyudvarhelyen. Kertész Zoltán a könyvtár projektjeit, illetve a Kollabor természettudományos élményközpont tevékenységét ismertette. Juhász Zoltán a BMK Digilabor foglalkozásait, workshopjait és a könyvtár szakköreit mutatta be. A konferencia második napján az érdeklődők kipróbálhatták a könyvtár helyismereti kirakóit, vezérelhették robotjait, továbbá világító képeslapokat készíthettek kollégáink közreműködésével.

Az eseményen készült fotók az alábbi linkre kattintva tekinthetők meg.