Szombat: 14.00–19.00

Szombat: 14.00–18.00

Tájékoztató elektronikus megfigyelőrendszerről

Nincs megfelelő szerepköröd a portlet megjelenítéséhez.

Szent Ferenc nyomában - Olaszország mesés tájain

Rendezvény időpontja: 2020. február 21. (péntek) 17:00 -

Ki ne hallott volna Szent Ferencről, minden idők legismertebb szentjéről, az ökológia művelői és az állatok védőszentjéről?
Egy olaszországi útvonal végigjárva, felkutatva élete népszerű és kevésbé ismert, izgalmas, csodákkal teli helyszíneit, közel hoz bennünket a "Poverellóhoz".
A zarándokút születéséről, szépségeiről, érdekes és hasznos tudnivalóiról Janiga Emese, az út hazai népszerűsítője és az útikönyv fordítója mesél a Békés Megyei Könyvtárban.
A magyar nyelven megjelent útikönyv a helyszínen kedvezményes áron megvásárolható.
Rendezvényünk ingyenesen látogatható.