Kedd-péntek: 11.00 – 19.00
Szombat: 14.00 – 19.00

Kedd-péntek:
Hétfő, Szombat: 14.00 – 18.00

Ügyeleti időben elérhető szolgáltatások: napilapok, visszavétel, hosszabbítás, internetezés, számítógép használat:
Hétfő9.00 –14.00
Kedd-péntek: 9.00 –11.00

Nincs megfelelő szerepköröd a portlet megjelenítéséhez.

"Iskolába készülök!"

Rendezvény időpontja: 2017. november 4. (szombat) 14:00 -

2017. november 4-én délután (14 órai kezdettel) a Békés Megyei Könyvtárban beszélgetős délutánt szervezünk óvodás korú gyermekek és szüleik részére, ISKOLAÉRETTSÉG témában.Óvodáskorú gyereket nevelő szülők 4 szakterület képviselőjétől hallgathatnak meg rövid előadást a témában, majd e szakértők válaszolnak a felmerült kérdésekre.

Miközben a szülők a fenti előadásokat hallgatják, a gyerekek a Gyermekkönyvtár által szervezett programon vesznek részt.
A programon a részvétel ingyenes. Előzetes regisztráció (csak lehetőség, nem kötelező): iskolabakeszulok@gmail.com. Előzetesen regisztráló gyerekek garantált ajándékban részesülnek.

A rendezvény nyomtatható plakátja (PDF) >>