Városismereti séta a Munkácsy Negyedben

2022. augusztus 27. (szombat) 17:00

2022. augusztus 27-én, szombaton 17 órától vezetett városismeret sétát szervezünk Békéscsaba belvárosában, a Munkácsy Negyedben!

A városismereti séta során ellátogatunk a Munkácsy Negyed építményeihez, köztéri alkotásaihoz. A Békés Megyei Könyvtár Csabai kalandozások mobilalkalmazása segítségével megismerjük a Munkácsy Mihály örökségét népszerűsítő kulturális negyed látványosságait. Minden állomáshoz egy kvízkérdés tartozik, melyekkel aktívabbá tesszük a túrát, leteszteljük a résztvevők tudását.
Kérjük, mobilinternet-eléréssel rendelkező okostelefont vagy tabletet hozzanak magukkal.

Gyülekező: augusztus 27-én 16:45-kor a Békés Megyei Könyvtár földszintjén.

A részvétel díjtalan, – érvényes olvasójegyhez vagy ingyenes könyvtári regisztrációs jegyhez kötött –, előzetes regisztráció szükséges >>