Just Dance táncverseny 7–12 éveseknek

2022. június 23. (csütörtök) 13:00

Keressük a táncparkett koronázatlan királyát! A Békés Megyei Könyvtár Just Dance táncversenyt szervez 7–12 éveseknek 2022. június 23-án (csütörtökön) 13 órától.
A verseny helyszíne: Békés Megyei Könyvtár (Békéscsaba, Kiss Ernő utca 3.)

A részvétel díjtalan! Érvényes olvasójegy szükséges. Maximum 16 fő jelentkezését várjuk!
Jelentkezés 7-12 éves korig, fiúknak és lányoknak egyaránt!

A verseny Playstation 4 konzolon, a Just Dance 2021-es verziójával zajlik. A ritmusjátékban különböző koreográfiákat kell a lehető legtökéletesebben eltáncolni. A mozdulatokat a játékkonzol kamerája érzékeli, és pontozza. A verseny résztvevői összemérik ügyességüket, ritmusérzéküket. A verseny egyenes kieséses lebonyolításban zajlik, egyszerre két játékos mérkőzik meg egymással. Az első három helyezettet díjazzuk!

Mutasd meg, milyen a ritmusérzéked! Győzzön a legügyesebb! Az első három helyezettet díjazzuk!

Jelentkezés az alábbi űrlapon lehetséges. A jelentkezés akkor sikeres, amennyiben a regisztráció rögzítéséről visszaigazolást küldtünk e-mailben.

Köszönjük a Europe Direct Békés, a TopLaptop és a Pipipont Békéscsaba támogatását!