Abacusan Artec robotidomító foglalkozás

2024. március 21. (csütörtök) 17:00

Ismerkedj meg a programozás és a kódolás alapjaival az Internet Fiesta programsorozat keretein belül a Békés Megyei Könyvtár Abacusan ArTec robotidomító foglalkozásán, 2024. március 21-én, 17:00 órától a könyvtár alkotóműhelyében, a Digilaborban!

A speciális építőelemek, tengelyek, fogaskerekek és egyéb kiegészítők határtalan teret biztosítanak a gyermekeknek és szüleiknek egyaránt.

A robotok programozása során megismerhető a blokkalapú programnyelv. Az oktatást segítő készlet már egészen kiskortól képes a digitális kompetencia fejlesztésére.

Gyermekeket és szüleiket egyaránt szeretettel várjuk alkotó foglalkozásunkra, mely során vonalkövető robotok építésére és programozására kerül sor!

A program 10 éves kortól ajánlott.

A részvétel díjtalan, de könyvtári regisztrációs jegyhez vagy érvényes olvasójegyhez kötött, melyek földszinti regisztrációs pultunknál igényelhetők az intézmény nyitvatartási idejében.