Munkatársak

Igazgatás

Rakonczás Szilvia (igazgató) 66/530-208 rakonczas.szilvia(kukac)bmk.hu
Lukoviczki Anna (igazgatóhelyettes) 66/530-209 anna.lukoviczki(kukac)bmk.hu

Titkárság

Korpa Valéria 66/530-201
Fax: 66/530-203
titkarsag(kukac)bmk.hu

Kölcsönzőtér

Ancsin Nóra 66/530-211 ancsin.nora(kukac)bmk.hu
Csicsely Ildikó 66/530-211 csicsely.ildiko(kukac)bmk.hu
Kóti Hajnalka 66/530-211 koti.hajnalka(kukac)bmk.hu
Szaszák György 66/530-211 szaszak.gyorgy(kukac)bmk.hu
Palkovics Brigitta 66/530-211 palkovics.brigitta(kukac)bmk.hu

Kölcsönzőpult

Deli-Lantos Lili 66/530-216 deli.lantos.lili(kukac)bmk.hu
Dézsi-Bereczki Beatrix 66/530-216 dezsi.bereczki.beatrix(kukac)bmk.hu
Schimplné Vozár Mária 66/530-216 sne.vozar.marcsi(kukac)bmk.hu
Szalai Edit 66/530-216 szalai.edit(kukac)bmk.hu
Bányai Marianna 66/530-216 banyai.marianna(kukac)bmk.hu

Olvasóterem

Juhász Zoltán 66/530-202 juhasz.zoltan(kukac)bmk.hu
Krisán Rita 66/530-202 krisan.rita(kukac)bmk.hu
Tóth Katalin 66/530-202 toth.katalin(kukac)bmk.hu

Állománygyarapítás és feldolgozás

Benkóné Tóth Edit (osztályvezető) 66/530-200 benkone.toth.edit(kukac)bmk.hu
Benyó Boglárka 66/530-227 benyo.boglarka(kukac)bmk.hu
Lipták-Pikó Ágnes 66/530-200 liptak.piko.agnes(kukac)bmk.hu
Szabó Gyöngyi 66/530-200 szabo.gyongyi(kukac)bmk.hu

Europe Direct iroda

Szarka Judit 66/530-215 szarka.judit(kukac)bmk.hu

Gyermekkönyvtár

Kiss Ildikó 66/530-212 kiss.ildiko(kukac)bmk.hu

Informatika

Baukó János 66/530-225 bauko.janos(kukac)bmk.hu
Kertész Zoltán (osztályvezető – Olvasószolgálat és információ-szolgáltatás osztály) 66/530-225 kertesz.zoltan(kukac)bmk.hu
Nagy Levente 66/530-225 nagy.levente(kukac)bmk.hu

Gazdálkodás

Csatáriné Bíró Eszter 66/530-229 biro.eszter(kukac)bmk.hu
Csüllögné Tóth Katalin 66/530-229 csullogne.toth.katalin(kukac)bmk.hu
Kokavecz Ildikó 66/530-229 kokavecz.ildiko(kukac)bmk.hu
Kovács Gabriella 66/530-229 kovacs.gabriella(kukac)bmk.hu

Pályázatok

Bérczesi Monika (projektreferens) 66/530-210 berczesi.monika(kukac)bmk.hu

Gondnokság

Pék Tamás (karbantartó) 06-20/402-2183