Kedd-péntek: 11.00 – 19.00
Szombat: 14.00 – 19.00

Kedd-péntek:
Hétfő, Szombat: 14.00 – 18.00

Ügyeleti időben elérhető szolgáltatások: napilapok, visszavétel, hosszabbítás, internetezés, számítógép használat:
Hétfő9.00 –14.00
Kedd-péntek: 9.00 –11.00

Újra Skool Klub a Békés Megyei Könyvtárban

Sziasztok Lányok! Fejlesszünk együtt videójátékot!

A Skool, a fiatal lányokat programozni oktató projekt 2 éve működik nagy sikerrel Budapesten, és 2016 őszén már Békéscsabán is indult 10 hetes Scratch tanfolyam egy próbaidőszak keretében a Békés Megyei Könyvtárban.
A nagy sikerre való tekintettel a szakkör 2017-ben is folytatódik - márciustól májusig, heti egyszer 90 perces Skool Klub alkalmakon játékos formában ismerkedhetsz meg a kódolás izgalmas világával és a játékfejlesztés alapjaival, a Scratch programozási nyelven keresztül.
A Skool Klubra itt tudsz jelentkezni!

Várunk Téged szeretettel!

A Békéscsabai Skool Klub Csapata