Jelentkezz könyvtárosnak a Békés Megyei Könyvtárba!

Szeretnél jó csapatban dolgozni? Kreatív feladatokra, szakmai kihívásokra vágysz? Jelentkezz könyvtárosnak a Békés Megyei Könyvtárba!

Pályázati feltételek: felsőfokú könyvtáros végzettség, felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) és internetes alkalmazások, képszerkesztési ismeretek (pl. Gimp, Photoshop).
A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: fényképpel ellátott szakmai önéletrajz. Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok. Nyilatkozat, hogy a pályázat anyagában foglalt személyes adatainak pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.
A pályázatok benyújtásának módja: postai úton vagy személyesen: Békés Megyei Könyvtár 5600 Békéscsaba, Kiss Ernő u. 3. vagy elektronikus úton: bmk@bmk.hu
A pályázat benyújtásának határideje: 2021. szeptember 8.
Részletek >>