A Békés Megyei Könyvtár új szolgáltatása: Qulto Education, oktatást segítő digitális tanagyagok!

Pedagógusok, diákok figyelem!

Az oktatási tananyagok  intézményekben dolgozó pedagógusok, szakemberek munkáját teszik hatékonyabbá, a játszva tanulás élményét biztosítják az iskolai, könyvtári és múzeumi foglalkozások keretein belül. Mivel az interaktív oktatási anyagok online módon jelennek meg, így bárki számára szabadon hozzáférhetők.

Az oktatási anyag címe: Munkácsy Mihály Békés megyében. A tanulók megismerik Munkácsy Mihály Békés megyei kötődését, gyermek- és ifjúkorának eseményeit, szereplőit és helyszíneit. Betekintést nyernek a festőművész életművébe, megismerik azokat a művészeti alkotásait, melyeket Békés megyében készített. Az oktatási csomag az alábbi linkre kattintva érhető el.