20 éves a Békéscsabai Röplabda SE

A Békéscsabai Röplabda Sportegyesület a Békés Megyei Könyvtár közreműködésével ünnepelte alapításának 20. évfordulóját. 2020. augusztus 28-án a Békéscsabai Röplabda Akadémián Baran Ádám, az egyesület elnöke, Nagy Attila, az utánpótlás vezetőedzője, valamint Varga Tamás alpolgármester nyitotta meg a "Sajtószemelvények a 20 év történetéből" című kiállítást. A 32 tablót magába foglaló tárlat a BRSE 2000-től íródó történetének főbb állomásait jeleníti meg az első eredményektől a bajnoki címeket hozó szezonokon át a Röplabda Akadémia létesítéséig. A sajtócikkek mellett trófeákat, kitüntetéseket, illetve BRSE-mezeket is kiállítottak. A rendezvény barátságos röplabdamérkőzésekkel folytatódott.

A kiállítás hamarosan minden érdeklődő számára megtekinthető lesz a Békés Megyei Könyvtárban!

Csatolmányok: